Hakkımızda

Pozitif Akademi

Psikoloji, iletişim ve dijital pazarlama alanında uzmanlaşmış, kişilere ve kurumlara yönelik birçok başarılı proje üretip hayata geçirmiş, pazarlama ve reklam alanlarında ödül almış dinamik bir ekibiz.

 

Amacımız

Güncel bilgi ve yeni teknolojiyi kullanarak kurumların varlığını sürdürebilmesi için dijital mecralarda görünürlüğünü ve marka değerini artıracak uygulamalar hazırlamak ve firmaların gelirini artırmaktır.

Pozitif Psikoloji

Pozitif ismi, şirket felsefemizi oluşturan ve kurucularımızın üzerine tez yazdığı Pozitif Psikoloji’den gelmektedir.

Değerlerimiz

Pozitifa gücün deneyimden, uzmanlıktan, en uygun teknolojik ekipman ve materyallerden geldiğini bilir bu bilinçle çalışmalarına yön verir.

Pozitifa’nın itici gücü, gelişme ve büyüme isteği olan fakat teknolojik ürünlere ulaşamadığı için bunu gerçekleştiremeyen sektörlere destek olmaya yönelik tutkusundan gelir.

Pozitifa en iyi sonuç için dünyadaki yenilikleri takip eder. Bu yenilikler ışığında sürekli olarak kendisini yenileyerek gelişmeye ve geliştirmeye devam eder.

Pozitifa olarak başarının insan hayatına katılan değerle mümkün ve anlamlı olduğuna inanır, yatırımlarımızı potansiyelini artırmaya ve geliştirmeye yönelik insana yaparız.

Pozitifa farklılıkları değer kabul edip küçük büyük demeden iş gelişimine katkıda bulunacağına inandığı sektördeki bütün kurum kuruluş ve şahıslara desteğini sürdürür.